Image

ЧОТИРИ СЕЗОНИ

Магазин чоловічого та жіночого взуття «Чотири Сезони» пропонує нові вдосконалені моделі, які останнім часом стали дуже затребуваними.

Магазин взуття «Чотири Сезони» завжди радий своїм відвідувачам і готовий запропонувати найкращі моделі за найдоступнішими цінами.

Магазин взуття "Чотири Сезони" пропонує вам широкий асортимент моделей, які приємно здивують вас. Наш бутік відповідає останнім віянням і тенденціям. Тут ви можете знайти не просто модну модель, ви знайдете саме ту модель, яка підходитиме вам по підйому і висоті.

Хороше взуття за хорошими цінами продається у нас, у найкращому магазині взуття «Чотири Сезони».

Image

GOOD MAN

У магазині GOOD MAN представлений широкий вибір чоловічого одягу та взуття відомого бренду

GOOD MAN. Італійське взуття GOOD MAN виготовляється на фабриці GOOD MAN у містечку Монтегранаро (область Марці) – регіоні, який традиційно вважається центром виробництва взуття. Взуття GOOD MAN не тільки дуже зручне і відповідає останнім віянням моди, але і - що важливо - адаптоване до наших кліматичних умов. У моделях приділяється увага деталям, широко використовуються сміливі поєднання матеріалів та фурнітури. При цьому чоловіче взуття залишається чоловічим. Випускаються як традиційні моделі, так і досить екстравагантні.

Взуття марки GOOD MAN виготовляється тільки з натуральних матеріалів вручну, воно якісне та комфортне. Ще один плюс - взуття цієї марки цілком доступне за ціною.

Image

СОLUMBIA

Columbia – мережа концептуальних магазинів американської торгової марки COLUMBIA, лідера у напрямку одягу та взуття для активного відпочинку середньої цінової категорії.

З кожною новою колекцією цей бренд здобуває все більшу популярність у споживачів, стверджуючи модний стиль OUTDOOR серед любителів активного відпочинку.

На даний момент COLUMBIA – одна з найвідоміших марок, продукція якої здобула величезну популярність завдяки відмінній якості, багатофункціональності, зручності, практичності та сучасному дизайну.

 

Телефон: 044-468-72-88

 

(04563) 5-30-48

Залишились питання?

Наша адреса
Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 40
Сайт зроблено на Промзоні ППЗ