ТОРГОВЕЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР ГЕРМЕС

Торгово-розважальний центр "Гермес" розташований у самому центрі м. Біла Церква – у найбільшому промислово – культурному місті Київської області. Біла Церква - молодіжне місто, що динамічно розвивається.
Торгово-розважальний центр "Гермес" знаходиться в центрі історично сформованого місця торгівлі, і має гарну транспортну розв'язку. Паркінг Торгово-розважального центру "Гермес"налічує понад 300 паркувальних місць.
Загальна площа торгово - розважального центру «Гермес» становить 31000 кв.м., з них в оренду здано 24000 м.кв.. Орендарів налічується в середньому 370 СПД.
Сучасна нова чотириповерхова будівля гармонійно вписується у загальну композицію міста.
У цоколі розміщено продуктовий супермаркет «Сільпо».
Перший, другий та третій поверх складаються зі скляних бутіків, де представлені моно- та мультибрендові магазини, у тому числі:

1. бутики одягу та взуття;

2. салони моб зв'язку та обслуговування клієнтів;

3. магазини ювелірних виробів та біжутерії;

4. інтер'єрний салон та подарунки;

5. косметика та парфумерія;

6. аптека та салон оптики;

7. дитячі та спортивні товари;

8. продуктовий супермаркет та магазин побутової/комп'ютерної техніки

9. салон краси та манікюрна студія.

Ми постійно розширюємо спектр послуг для наших відвідувачів, а також прагнемо представити найцікавіші та наймодніші на сьогоднішній день торгові марки: «Золотий Вік», «ZARINA», «Цедоніт», «Столична ювелірна фабрика», «Watsons», « BergHOFF, "Спортландія", "Сolumbia", "Люкс оптика", "Brabrabra", "КРЕДИТМАРКЕТ", "Фокстрот", "B.raise", "Jimmy Key", "Rodi", "MONPACIE", "Дім моді », «Капітошка», «Королева», "Лефард" та багато інших.

У торгово-розважальному центрі «Гермес» можна не тільки зробити покупки, а й відвідати "Більярд Клуб", "Магазин MANGO" , "Центр обслуговування Vodafone",  «Італійську піцерію», випити ароматну каву з десертом у кафе "Буше" або скуштувати пасту на будь-який смак у кафе «PASTA PESTO». На вулиці в павільйоні ТРЦ "Гермес" ви можете скуштувати піцу в піцерії "LEONE" і з'їсти ароматну курочку в кафе "Super MAG Chicken".

На четвертому поверсі ТРЦ «Гермес» працює розважальна зона "Чунга Чанга": дитячий лабіринт «Скубі-Ду», магазин іграшок "Фея", батут, дитяча кімната "Мадагаскар 2", настільний теніс «Тіннісок», бар-ресторан “Panorama”, кінотеатр 7D і різноманітні дитячі ігрові автомати.

Щоденна відвідуваність ТРЦ «Гермес» налічує 10 200 - 14 000 покупців, що становить 6 % населення міста.
Технічна характеристика торгово-розважального центру «Гермес»:
1. ліфти - 7 шт.;
2. власна ТП;
3. централізована система кондиціювання з індивідуальним регулюванням температури;
4. вентиляція;
5. прилади обліку витрати гарячої, холодної води;
6. система охоронної сигналізації;
7. система оповіщення;
8. широкий спектр телекомунікаційних послуг: високошвидкісний широкосмуговий інтернет, телефонія, WI-FI, і т.д.
9. комплексна система автоматизації та диспетчеризації;
10. автоматична система пожежогасіння та димовидалення;
11 зовнішнє підсвічування комплексу.


Зовнішнє оздоблення торгово-розважального центру
Зовнішнє оздоблення висотної частини - композитний метал темно-сірого кольору, з оригінальними вставками червоного та жовтого.

Image

Торгово-розважальний центр «Гермес» по праву вважається найкращим, будучи центром тяжіння для всіх мешканців та гостей міста. Ми створюємо для Вас відчуття свободи, легкості та гарного настрою на всі час перебування в нашому торгово-розважальному центрі «Гермес».

В даний час час, в Торгово-розважальному центрі "Гермес" триває формування пулу орендарів у торгову галерею третього та четвертого поверху. Гнучкі умови та індивідуальний підхід до кожного орендаря - ми зробимо ВСІ, щоб Ваш бізнес успішно розвивався на площах нашого Торгового Центру!
Ми налаштовані на взаємовигідну та довгострокову співпрацю!
З нами приходить успіх!

З питань оренди торгових та рекламних площ до ТРЦ «Гермес» звертатись за адресою:
вул. Я. Мудрого, 40,
м. Біла Церква,
тел. (04563) 5-22-18
моб. тел. 067-500-35-14

Залишились питання?

Наша адреса
Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 40
Сайт зроблено на Промзоні ППЗ