Розваги

Image

7D КІНОТЕАТР

7D кінотеатр – це комбінація 3D-кіно та фізичних ефектів, синхронізованих із фільмом. Глядачі можуть відчувати рух та вібрацію крісел, вітер, дим, бризки води, запахи.

 

7D кінотеатр дозволяє разом із героями фільмів мчати на американських гірках, літати в космосі, занурюватися в глибини океанів, падати в бездонні прірви, рятуватися від кажанів та величезних павуків у темних, сирих підземеллях… при цьому залишаючись у затишному кріслі.

Спеціальні окуляри, що дозволяють бачити об'ємне зображення, новітня рухлива платформа, що рухається синхронно з подіями, що відбуваються на екрані, додаткові спецефекти – вода, вітер і «миші», потужний багатоканальний звук – дають можливість з головою поринути у віртуальний світ позитивних емоцій!

 

У нас ви можете чудово провести дозвілля всією родиною. Регулярно до вашої уваги пропонуються нові фільми.

 

Торговий центр «Гермес», 4 поверх.

Image

Дзеркальний лабіринт ілюзій

Дзеркальний лабіринт ілюзій – головне не заблукати.

Image

ВЕСЕЛІ КОВБОЇ

Веселі ковбої – маса спецефектів 9D.

Image

НЕОЧІКУВАНИЙ ЛІФТ

Неочікуваний ліфт – 7D ефект.

Image

ТУРАГЕНСТВО

Всі офіси Мережі Магазинів Гарячих Путівок працюють за єдиними корпоративними принципами і користуються загальною, безперервно оновлюваною базою туристичних пропозицій.

 

Щоб придбати гарячі путівки або просто відмінні тури за привабливими цінами, вам достатньо дізнатися адресу найближчого офісу. Мережа Магазинів Гарячих Путівок пропонує своїм клієнтам тури від найкращих туроператорів України.

 

http://tournews.com.ua

 

Телефон: 0456-33-51-81

Залишились питання?

Наша адреса
Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 40
Сайт зроблено на Промзоні ППЗ